مدیا کانورتر (رابط فیبر نوری) مکسرون مدل MSW-PTRS-3000

دسته بندی ها: ,

قیمت محصول:

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

ویژگی های کالا:

  • برد انتقال: 3 کیلومتر
  • سرعت انتقال: 1000 مگابیت بر ثانیه
  • ولتاژ عملیاتی: DC 12V0.4A یا PoE
  • توان کلی: <3W
  • پورت نوری: CS
  • طول موج: Single-Mode: 1310/1550nm
  • حالت کار: پشتیبانی کامل/نیمه دوبلکس
  • اندازه: 70 × 93 × 26 میلی متر (WxDxH)
ارسال سریع

ارسال رایگان در کرج

ضمانت اصالت کالا

محصولات برند

پشتیبانی

پاسخگویی سریع

امکان مرجوعی کالا

تا 7 روز

توضیحات

  • برد انتقال: 3 کیلومتر
  • سرعت انتقال: 1000 مگابیت بر ثانیه
  • ولتاژ عملیاتی: DC 12V0.4A یا PoE
  • توان کلی: <3W
  • پورت نوری: CS
  • طول موج: Single-Mode: 1310/1550nm
  • حالت کار: پشتیبانی کامل/نیمه دوبلکس
  • اندازه: 70 × 93 × 26 میلی متر (WxDxH)

توضیحات تکمیلی

POE

دارد

مسافت تحت پوشش

3km

ابعاد

70 *93 *26mm

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مدیا کانورتر (رابط فیبر نوری) مکسرون مدل MSW-PTRS-3000”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات پیشنهادی
افزودن به سبد خرید

اسپیلیتر POE مکسرون مدل MSW-PSPL-200

امتیاز 0 از 5
(0)

۱۰۷,۰۰۰ تومان

افزودن به سبد خرید

ریپیتر POE فعال مکسرون مدل MSW-PARP-200

امتیاز 0 از 5
(0)

۴۳۰,۰۰۰ تومان

افزودن به سبد خرید

گوشواره رک مونت مکسرون مدل MSW-800SAC

امتیاز 0 از 5
(0)

۶۲,۰۰۰ تومان

افزودن به سبد خرید

آچار شبکه مخصوص سوکت های میان گذر مکسرون مدل MSW-2200WRH

امتیاز 0 از 5
(0)

۱,۱۷۰,۰۰۰ تومان

افزودن به سبد خرید

سوکت میان گذر مکسرون مدل MSW-2000CNT بسته 100 عددی

امتیاز 0 از 5
(0)

۳۰۰,۰۰۰ تومان